ja mam grupe krwi BRh A maz ma ARH

Strona początkowa
aa *blog karola
 

Temat: KONFLIKT GRUPY KRWI
Ja miałam grupę krwi ARh(-) ,mój mąż BRh(-).Zaraz po urodzeniu robili Dawidkowi testy na grupę krwi,bo były obawy powstania konfliktu. Na szczęście okazało się,że mały ma taką grupę krwi,jak mamusia :-).
Ale Kasiątko nie ma się czego obawiać-tym bardziej,że oboej z mężem macie współczynnik dodatni.
Źródło: forum.antykoncepcja.pl/viewtopic.php?t=8166Temat: Potrzebna krew ARh - dla dziecka
Pod kalkulatorem do sprawdzenia grupy krwi, który podałam wyżej jest taka wypowiedź (bo o mało do rozwodów nie podochodziło), wklejam:
*********
"ten kalkulator wykazuje tylko krzyzowki genetyczne wg teorii pana Mendla ;p, ale niestety one nie sa w 100% prawdziwe, bo istnieje jeszcze cos takiego (przy dziedziczeniu krwi) jak dziedziczenie drugo-pokoleniowe ja to tak nazywam, czyli dziedziczenie po dziadkach... a to jest juz bardziej skomplikowane i ten kalkulator tego nie policzy...
A dla umocnienia i potwierdzenia tego co pisze podam przyklad z zycia wziety... Moi rodzice maja krew ARH+ ja rowniez... a moj rodzony braciszek ma krew BRH- , wiec wedlug tego kalkulatora moj tata nie moglby byc jego tata, ale napewno jest bo sa podobni do siebie jak dwie krople wody śmieje się A jak kiedys zapytalismy lekarza, to lekarz pierwsze co powiedzial to to ze pewnie ktores z dziadkow ma taka krew. I to prawda krew B- ma babcia (mama mojego taty).... "
*******
więc według tego postu krew może sie wymieszać jakkolwiek ... (o ile to ma związek z prawdą ) i obliczanie krzyżówek idzie w diabły? nie wiem, ale jak ja sobie obliczałam jaką mam krew, to po badaniu mi wyszło, że sie zgadza ufff
Źródło: wegetarianizm.pl/viewtopic.php?t=2376
 
 
Linki
 
 
   
Copyright 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates